* Willipu Klalistemaja *
 
Avaleht eesti keeles | in english
Avaleht
Teenused
Galerii
Hinnakiri
Kontakt
 


Willipu Külalistemaja asub Tartu Maakonnas, Alatskivi vallas, Pusi külas, Peipsi järve kaldal. Lähim asula on Alatskivi 5km, lähim linn- Kallaste 2 km. Kaugus Tartust-50km, kaugus Tallinnast-200km (Tallinn-Rakvere-Avinurme-Mustvee-Kallaste-Pusi).

Pakume Teile meeldivat võimalust puhkuse veetmiseks perega või sõprade-kolleegidega. Külastajate päralt on 2- ja 3- inimese toad kokku kuni 10 inimesele. Külastajate päralt on neli tuba. Kõigis tubades on dušši ja WC võimalus. Esimesel korrusel on peosaal, mis mahutab 30 inimest. Lisaks peamajale saame pakkuda majutust kolmes viiekohalises konditsioneeridega peremajas ja kahes kahekohalises väikemajas. Väikemajad on soojustatud ja kasutatavad ka talvel. Viiekohalised peremajad sisaldavad WC-d ja dušši, köögiboksi. Kahekohalistes väikemajades on WC ja valamu.

Willipu Külalistemaja on sobiv paik ka suuremate ürituste korraldamiseks, näiteks: firmapeod, seminarid, koolitused, suve- ja talvepäevad, sünnipäevad. Aktiivse puhkuse austajatele on telkimisväljakul võrkpalliplats, võimalik on laenutada jalgratast.

Suplemiseks on liivase põhjaga Peipsi järv, mis sobib hästi ka surfajatele. Telkijatele on kasutada veega tualetid.

Autokaravanidel on võimalus kasutada elektrit, saada joogivett karavanide jaoks, samuti on võimalus tühjendada autodes asuvat tualetti. Autokaravanidel reisijatel on võimalus kasutada dušši ja WC-d. Autokaravanide jaoks on kasutada muruplats kuhu mahub orienteeruvalt kuni 100 kohta. Elektrit saame pakkuda kuni 41-le autokaravanile.* Kontakt: +372 56 955 758 | willipu.willipu@gmail.com | Kõik õigused kaitstud 2021 *